محصولات فروشگاه

از گیم‌پلی بازی Guardians of the Galaxy تریلر جدیدی منتشر شد

در تریلر جدید منتشر شده از عنوان اکشن ادونچر تیم ایداس مونتریال (Eidos Montreal) یعنی Guardians of the Galaxy، جنبه‌های مختلف گیم‌پلی بازی به نمایش گذاشته شد.

استودیوی ایداس مونتریال با توسعه‌ی عنوان Guardians of the Galaxy در مسیر و تجربه‌ای جدید قدم گذاشته است. از زمان معرفی این بازی تا به امروز شاهد انتشار تریلرهای مختلف و متنوعی از آن بوده‌ایم و هم‌اکنون با نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی Guardians of the Galaxy بر تعداد تریلرها، اطلاعات و جزئیاتی که از این بازی می‌دانیم، افزوده می‌شود.

اخیرا به لطف پیش‌نمایش‌هایی که توسط اسکوئر اینکس (Square Enix) در اختیار منابع مختلف قرار داده شد، مخاطبین به حجم زیادی از ویدیوهای گیم‌پلی Guardians of the Galaxy دسترسی پیدا کردند.

سایت سرزمین دیجیتال ساری از جمله منابعی بود که این پیش‌نمایش را دریافت کرده و اطلاعات جدیدی را پیرامون سیستم مبارزه‌ی بازی، خانه‌ی گاردین‌ها یعنی میلانو (Milano) و انتخاب دیالوگ‌های بازی در قالب ویدیویی ۹ دقیقه‌ای در دسترس مخاطبین قرار داد. هم‌اکنون می‌توانید ویدیوی مذکور را در قسمت زیر مشاهده کنید:

عنوان Marvel’s Guardians of the Galaxy در تاریخ چهارم آبان ماه ۱۴۰۰ (۲۶ اکتبر ۲۰۲۱) روانه‌ی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی خواهد شد. دارندگان کنسول نینتندو سوییچ نیز می‌توانند از طریق استریم بازی روی کلاود، به تجربه‌ی این عنوان بپردازند.

مراحل توسعه‌ی Guardians of the Galaxy به اتمام رسیده و بازی به اصطلاح گلد شده است. علاوه بر آن حجم مورد نیاز برای نصب این عنوان بر کنسول پلی‌استیشن ۵ بدون در نظر گرفتن بهینه‌ساز روز انتشار ۴۱.۲۴۳ گیگابایت خواهد بود و کسانی که Guardians of the Galaxy را پیش‌خرید کرده باشند، می‌توانند در تاریخ ۲ آبان ۱۴۰۰ (۲۴ اکتبر ۲۰۲۱) به نصب این بازی اقدام کنند.

مهدی وفایی نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − شش =